Přeskočit na navigaci

Odkazy

Odkazy v Brazílii

APEX Brasil

Brazilská agentura pro podporu vývozu a investování

Alice Web

Systém sloužící k analýze informací týkajících se zahraničního internetového obchodu, nazývající se ALICE-Web, Sdružení zahraničního obchodu (SECEX), Ministerstva rozvoje, průmyslu a zahraničního obchodu (MDIC), byl vytvořen s cílem zmodernizovat způsob přístupu ke statistickým údajům o brazilském vývozu a dovozu a jeho systém.

BrazilTradeNet

Virtuální základna pro podnikání a podporu obchodu Ministerstva zahraničních věcí

CD Investment in Brazil

Online kompletní průvodce pro zahraniční investice v Brazílii.

List of Brazilian exporter/importer companies

Tento seznam zprostředkovává Ministerstvo rozvoje, průmyslu a vnějšího obchodu. Archivy každoročně dostupné ve formátu Excel.

MDIC

Ministerstvo rozvoje, průmyslu a vnějšího obchodu.

Odkazy v České republice

BusinessInfo.cz - Czech Business Web Portal

Oficiální web pro profesionály, kteří hledají informace, asistenci nebo kontakty související s podnikatelskou činností v České republice.

CzechInvest

Agentura pro rozvoj obchodu a investic – poskytuje rady a podporu novým i stávajícím zahraničním podnikatelům a investorům v České republice.

CzechTrade

CzechTrade je agenturou pro podporu obchodu v České republice založená Ministerstvem průmyslu a obchodu v květnu 1997. Jejím hlavním cílem je podpořit české výrobce a dodavatele v zahraničí, šířit informace o kvalitních výrobcích a technologiích pocházejících z České republiky a napomoci vzájemné spolupráci mezi českými a zahraničními firmami. CzechTrade má svoji pobočku v Brazílii.

Poznejte dovozní kvóty uplatňované v Evropské unii:

Taxes in Europe Database

"Evropské daně" je databanka údajů Evropské komise, která zahrnuje nejdůležitější informace o daních uplatňovaných v členských zemích Evropské unie (IP/07/662). Přístup je pro všechny uživatele zdarma. Systém obsahuje informace o zhruba 600 daních stanovených národními představiteli Evropské komise.

Poznejte dovozní kvóty uplatňované v Brazílii:

Ministério da Fazenda

Souhrnný poplatek pro zahraniční styk (TEC) uplatňovaný v Brazílii – archivy dostupné ve formátu ".pdf", ".doc" a "xls" o dovozních kvótách nejrůznějších druhů výrobků naleznete v odkazu nad naší sekcí Publikace.

CBI

Centre for the Promotion of Imports from Developing Countries in the European Union
CBI přispívá k rovnoměrnému ekonomickému vývoji vybraných rozvojových zemí, poskytuje podporu v řízení a marketingu vývozu malým a středním firmám(PME) a organizacím podporujícím vývoz v těchto zemích s cílem zvýšení vývozu do Evropy.
© INF, s.r.o. 2016